logo_royal1-dark


Firma Royal Investment Sp. z o.o. S.k. powstała jako spółka specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym w oparciu o wieloletnie doświadczenie budowlane kadry zarządzającej. Menadżerowie spółki od lat są bezpośrednio związani z branżą deweloperską mając w swoim dorobku realizację blisko 100.000 m2 wybudowanej powierzchni użytkowej mieszkań i lokali usługowych, a także innych obiektów o charakterze usługowym i przemysłowym.

Zarząd spółki wypracował strategię umożliwiającą skuteczną organizację inwestycji deweloperskich, ich właściwy nadzór oraz prawidłową realizację przedsięwzięć w obszarach o bardzo szerokim spektrum zagadnień. Spółka współpracuje ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami podwykonawczymi i dostawcami materiałów budowlanych, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość powstających obiektów, przy jednoczesnej terminowej realizacji harmonogramów inwestycji.

Celem Spółki jest budowa mieszkań w segmencie podwyższonego standardu w  atrakcyjnych, spełniających zapotrzebowania rynku lokalizacjach w dużych miastach Polski, w szczególności na terenie województw małopolskiego i śląskiego, przy jednoczesnej umiarkowanej kalkulacji cen za mieszkania.

Na takie pozycjonowanie oferowanych przez Spółkę lokali składają się następujące elementy:

  • funkcjonalne i precyzyjne projektowanie mieszkań o powierzchniach odpowiadających bieżącym tendencjom rynkowym,
  • optymalny dobór lokalizacji łączących aspekty komfortu zamieszkania przyszłych nabywców w odniesieniu do walorów urbanistycznych związanych z komunikacją oraz dostępnością usług w centrach miast,
  • atrakcyjna architektura oraz wysokiej jakości materiały używane do wykończenia części wspólnych budynków,
  • wyposażenie wszystkich obiektów w pełni zautomatyzowane garaże podziemne oraz nowoczesne windy dostępne od poziomu garażu.

Spółka przykłada dużą wagę do funkcjonalności oferowanych lokali. Praca nad projektem od samego początku zakłada dbałość o najlepsze wykorzystanie przestrzeni, możliwość aranżowania wnętrz na wiele sposobów, możliwość łącznia lokali na życzenie klienta oraz odpowiednie oświetlenie mieszkań poprzez optymalną ekspozycję na światło słoneczne. Klient ma możliwość zaaranżowania powierzchni mieszkań samodzielnie. Spółka oferuje możliwość skorzystania z pomocy architekta wnętrz oraz kompleksowego wykończenia mieszkań „pod klucz” przy współpracy firm wyspecjalizowanych w tym zakresie usług.

Spółka przywiązuje bardzo dużą uwagę do lokalizacji swoich projektów, starając się wybierać tereny otoczone zielenią oraz posiadające dobrą komunikację z resztą miasta. Sprawia to, iż mieszkańcy z jednej strony mogą wypoczywać z dala od miejskiego zgiełku, a z drugiej strony w łatwy i szybki sposób dostać się do obiektów typu sklepy, szkoły, przedszkola, czy środki komunikacji miejskiej.

Jedną z podstawowych zasad, którą kieruje się Spółka podczas procesu projektowania jest tworzenie atrakcyjnej architektury projektowanych budynków. Projekty mają charakter kameralny, najczęściej w niskiej lub średnio-wysokiej zabudowie, o atrakcyjnej i zrównoważonej architekturze.

Niezwykle istotnym elementem wyróżniającym projekty spółki jest szczególna dbałość o wykończenie części wspólnych. Bardzo duży nacisk kładziony jest na walory estetyczne i użytkowe związane z zagospodarowaniem terenów zewnętrznych przynależnych do realizowanych inwestycji. Spółka w przemyślany i zaplanowany sposób projektuje i zagospodarowuje, przy współpracy wyspecjalizowanych firm, obszary wokół budynków w sposób szczególnie wyróżniający charakter inwestycji. Na uwagę zasługuje fakt, iż procesy projektowania obiektów oraz małej architektury oparte są na założeniu zachowania możliwie maksymalnej ilości roślinności istniejącej, najczęściej wkomponowując budynki w istniejącą strukturę drzew.

Powyższe cele wdrażane i realizowane przez spółkę stanowią o unikalności projektowanych obiektów, gwarantując zadowolenie i satysfakcje klientów oraz znaczną przewagą konkurencyjną na rynku.