Royal Studios Kraków

Planowany termin zakończenia inwestycji: Inwestycja oddana do użytkowania
Kraków ul. Klemensiewicza, przy Al. 29 Listopada, ok. 1,5km od dworca Kraków Główny
Zobacz na mapie

Opis inwestycji

Mikroapartamenty Royal Smart Studios to nowy projekt na deweloperskiej mapie Krakowa. Koncept będący hitem sprzedaży w innych dużych ośrodkach jak Wrocław, Gdańsk czy Warszawa teraz jest również dostępny w stolicy Małopolski.

Mikroapartamenty Royal Smart Studios

Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w odległości ok. 1300m od dworca Kraków Główny i od Galerii Krakowskiej - 3 przystanki autobusowe, dojazd samochodem w kilka minut. W przeciwnym kierunku mamy dogodny wyjazd na ulicę Opolską - główną arterię komunikacyjną północnej części Krakowa, która prowadzi na wschód do Nowej Huty, a na zachód do Bronowic i na lotnisko w Balicach.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Rolniczy, a w promieniu kilku minut dwie inne uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny oraz Politechnika Krakowska, a trochę dalej, ale z dobrym dojazdem, Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Pedagogiczny. W bliskiej odległości są również duże kompleksy biurowców przy ul. Opolskiej oraz w sąsiedztwie dworca głównego oraz Galerii Krakowskiej.
To wszystko decyduje o unikatowej lokalizacji, która daje aż trzy możliwości użytkowania lokali: wynajem długoterminowy (pracownicy korporacyjni, studenci), wynajem krótkoterminowy (turystyczno-biznesowy) jak również wynajem dla firm (na biuro). Inne lokalizacje wymuszają tylko jeden sposób użytkowania.
Inwestycja znajduje się przy ulicy Klemensiewicza, małej uliczce - przecznicy z Alei 29-ego Listopada, która stanowi oś komunikacyjną tej części Krakowa - od centrum w stronę Kielc i Warszawy. Położenie w kameralnej uliczce zapewnia spokojne sąsiedztwo, a wylot na Aleję 29-ego Listopada dogodny wyjazd w każdym kierunku miasta.
Nasz budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i ciekawym designem: jasna kolorystyka elewacji, szklane elementy balustrad i duże okna balkonowe nadają projektowi lekkości, a duże balkony dodają wartości użytkowej.
Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych (parter i 5 pięter) oraz jedną kondygnację podziemną, gdzie są ulokowane miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Wokół budynku będzie ładnie zagospodarowana zieleń i ogródki oraz tarasy przynależne do lokali parterowych.
Budynek będzie posiadał 3 wejścia, 2 klatki schodowe i 2 nowoczesne windy. Przy głównym wejściu będzie miejsce na recepcję z zapleczem socjalnym. Budynek będzie oczywiście wyposażony w system monitoringu wizyjnego oraz nowoczesne videodomofony.

Łącznie na 6 kondygnacjach oferujemy 137 mikroapartamentów o powierzchni użytkowej od 13,5m2 do 22,5m2. Większość to lokale typu studio z jednym pokojem i aneksem kuchennym, ale na każdym piętrze mamy również trzy lokale 2-pokojowe z oddzielną sypialnią. Do każdego lokalu na piętrze przynależy balkon, (niektóre mają nawet 15m2!), a do lokali parterowych tarasy i ogródki (największy ma ponad 74m2!). Wszystkie mikroapartamenty z racji swojej powierzchni (<25m2) są sprzedawane jako lokale usługowe z VAT-em 23%. UWAGA! Każdy klient kupujący taki lokal, również osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej, może uzyskać zwrot VAT-u od zakupu dlatego w ofercie podajemy ceny netto. Specjalnie dla naszych klientów podpisaliśmy umowę z renomowanym biurem rachunkowym, które będzie obsługiwać osoby zainteresowane w zakresie zwrotu podatku VAT, a także bieżącej obsługi księgowej – zarówno firmy jak i osoby fizyczne!
Budynek będzie wykończony w wysokim standardzie przy użyciu bardzo dobrej jakości materiałów: ściany z pustaka ceramicznego, ocieplenie styropianem, tynki silikonowe - samoczyszczące i bardzo trwałe, solidne 2-szybowe okna. Lokale natomiast oddajemy w stanie deweloperskim: drzwi wejściowe przeciwpożarowe, rozprowadzenie wszystkich instalacji, tynki gipsowe, wylewki cementowe, grzejniki płytowe, stolarka okienna, dzwoneki domofon...
UWAGA! Na poziomie garażu będzie urządzona duża pralnia, którą wyposażamy w solidny sprzęt piorący, a mieszkańcy będą go użytkować bezpłatnie w ramach kosztów utrzymania części wspólnych budynku. To nowatorskie w Polsce rozwiązanie jest od wielu lat stosowane na całym świecie i doskonale się sprawdza: mieszkańcy nie muszą kupować pralki ani tracić na nią miejsca w swojej łazience - wystarczy tylko zjechać do garażu wstawić pranie i za godzinę przerzucić je do suszarki, a u siebie w domu mamy ciszę i spokój oraz oszczędzamy przestrzeń w łazience. Oczywiście jeśli tylko ktoś potrzebuje może sobie zainstalować własną pralkę w swoim lokalu - nie ma z tym żadnego problemu.

Dodatkowym atutem naszej inwestycji będzie duża zamykana wiata przeznaczona do bezpiecznego parkowania rowerów co jest szczególnie istotne ponieważ pod naszym budynkiem będzie miała swój wylot nowa kładka pieszo-rowerowa prowadząca z osiedla Żabiniec. Jest to wieloletni projekt miasta Krakowa, który w końcu znalazł swoje ucieleśnienie w decyzji lokalizacyjnej wydanej pod koniec 2020 roku. Wizualizację i opis tego projektu można zobaczyć na internecie - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "kładka Żabiniec". Położenie nowej kładki pieszo-rowerowej właśnie w tym miejscu zapewni świetną komunikację dla osób niezmotoryzowanych i pozwoli na przyjemny przejazd rowerem (lub innym ekologicznym środkiem transportu) bez konieczności wyjazdu na ścieżkę rowerową wzdłuż ruchliwej Alei 29-ego Listopada.
Bardzo ważnym czynnikiem są również wyjątkowo niskie koszty utrzymania tych lokali. Mała powierzchnia, dobra izolacja i solidne okna zapewniają bardzo niskie zużycie ciepła, a własna kotłownia gazowa całkowitą niezależność od dostawcy sieciowego i jego monopolu cenowego. Miesięczne koszty użytkowania lokali wraz z mediami będą wynosić ok. 200zł. Dodatkowym atutem jest podłączenie przez dewelopera wszystkich lokali do sieci elektrycznej na zasadzie sublicznika - klient nie musi podpisywać osobnej umowy z Tauronem tylko wpłaca miesięczne zaliczki do zarządcy w ramach opłat administracyjnych, a faktyczne koszty wszystkich mediów są rozliczane wg zużycia na licznikach - przy braku zużycia mediów koszty utrzymania lokalu to będzie raptem kilkadziesiąt złotych miesięcznie!
Dzięki małej powierzchni i niskiej cenie zakupu jest to IDEALNA oferta dla klienta inwestycyjnego. Z kolei mała powierzchnia lokalu oznacza też niskie koszty wykończenia - ok. 30-40.000zł. Dzięki temu gotowy lokal wraz z wykończeniem (po odliczeniu VAT-u) kosztuje ok. 200.000zł co przy wynajmie nawet za 1500zł/mc daje rentowność na poziomie 8,5% w skali roku. Przy dzisiejszych cenach nowych lokali na rynku pierwotnym TYLKO mikroapartamenty dają satysfakcjonującą rentowność dla klientów inwestycyjnych. Po co kupować mieszkanie za pół miliona, które będzie zarabiać 2-3% rocznie skoro można uzyskać ponad 8% przy niewielkim zaangażowaniu kapitału? Oczywiście wynajem którkoterminowy (przy normalnym obłożeniu) będzie dawał jeszcze wyższą rentowność – ponad 10% w skali roku!
Nasze lokale nabywają również bardzo chętnie rodzice swoich studiujących dzieci oraz przedsiębiorcy potrzebujący małego biura w centrum miasta - po co wynajmować pokój w biurowcu lub innym miejscu skoro można mieć swoje biuro w nowoczesnym budynku z własną łazienką i balkonem? Z takiego biura można korzystać przez całą dobę bez żadnych ograniczeń, a jak będzie potrzeba to można tam również przenocować.
Dla klientów kupujących lokale w naszym budynku zapewniamy wszystkich niezbędnych fachowców, sprawdzonych przez nas na wcześniejszych inwestycjach:
- solidne firmy wykończeniowe
- stolarzy meblowych oraz firmy od żaluzji, rolet itp
- doradztwo architektoniczne w zakresie projektu i materiałów wykończeniowych
Ponadto dla osób zainteresowanych wynajęciem swojego lokalu współpracujemy z dwoma doświadczonymi firmami zajmującymi się obsługą najmu w dwóch wersjach:
- obsługa wynajmu krótkoterminowego (turystyczno-biznesowy)
- obsługa wynajmu długoterminowego (pracownicy korporacyjni, studenci)
Mamy również biuro kredytowe, z którym współpracujemy od wielu lat i tam każdy nasz klient dostanie fachową pomoc w zakresie finansowania zakupu lokalu w tej inwestycji. Doradcy kredytowi mają przygotowane oferty kredytów bankowych zarówno dla osób fizycznych jak i klientów prowadzących działalność gospodarczą.
Dodatkowo przygotują polisę ubezpieczenia lokalu wraz z klauzulą assistance na wypadek jakiejkolwiek awarii oraz dla najemcy polisę OC, która pokryje wszelkie szkody powstałe w trakcie wynajmu.
Wszystkie opisane powyżej argumenty potwierdzają wyjątkową atrakcyjność naszego projektu.
- lokalizacja pozwala na uniwersalne użytkowanie lokali w dowolny sposób, a projekt architektoniczny i jakość wykonania zapewni pełen komfort użytkowania
- profesjonalni doradcy kredytowi załatwią finansowanie zakupu lokalu i jego ubezpieczenie, a sprawdzeni fachowcy pomogą w wykończeniu i umeblowaniu
- mała powierzchnia i niskie koszty wykończenia zapewnią inwestorom niskie zaangażowanie kapitału, a fachowa pomoc w wynajmie wysoką rentowność z inwestycji

ZAPRASZAMY !!!
Jeśli tylko mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszego projektu to chętnie udzielimy pomocy i odpowiemy na wszystkie pytania. Ponieważ latem 2021 już osiągnęliśmy stan surowy zamknięty to możemy bezpiecznie wchodzić do budynku i oglądać wszystkie lokale wewnątrz. Zapraszamy do kontaktu !!!

Lokale dopasowane do Ciebie

Apartamenty

Kliknij na wybrany lokal, aby zobaczyć szczegółowy rzut i otrzymać więcej informacji
Piętro Nr lokalu Ilość pokoi Powierzchnia Taras / Balkon Powierzchnia dodatkowa Cena netto Status
parter L0.1 1 15.69m2 Taras + Ogród 21,26m2 sprzedane
parter L0.2 1 13.30m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.3 1 13.30m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.4 1 15.34m2 Taras + Ogród 32,20m2 sprzedane
parter L0.5 1 15.84m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.6 1 15.74m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.7 1 15.38m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.8 1 15.20m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.9 1 15.71m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.10 1 13.92m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.11 1 15.99m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.12 1 15.83m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.13 1 15.72m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.14 1 15.34m2 Taras + Ogród 74,53m2 253 110 zł zarezerwowane
parter L0.15 1 13.30m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.16 1 13.30m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.17 1 15.51m2 Taras + Ogród 46,07m2 294 690 zł wolne
parter L0.18 1 15.90m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.19 1 15.27m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.20 1 15.25m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.21 1 15.63m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
parter L0.22 1 15.78m2 Taras + Ogród m2 sprzedane
I piętro L1.1 1 15.69m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.2 1 13.30m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.3 1 13.30m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.4 1 15.34m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.5 1 15.84m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.6 1 15.74m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.7 1 15.38m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.8 1 15.20m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.9 1 15.71m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.10 1 13.92m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.11 1 15.99m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.12 1 15.83m2 Balkon 3,79m2 264 361 zł sprzedane
I piętro L1.13 1 15.72m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.14 1 15.34m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.15 1 13.30m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.16 1 13.30m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.17 1 15.61m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.18 2 21.71m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.19 2 22.28m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.20 1 15.27m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.21 2 21.06m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.22 1 15.63m2 Balkon m2 sprzedane
I piętro L1.23 1 15.78m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.1 1 16.13m2 Balkon 3,74m2 sprzedane
II piętro L2.2 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.3 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.4 1 15.76m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.5 1 16.23m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.6 1 16.04m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.7 1 15.68m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.8 1 15.50m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.9 1 16.01m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.10 1 14.21m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.11 1 16.14m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.12 1 16.28m2 Balkon 3,79m2 sprzedane
II piętro L2.13 1 16.18m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.14 1 15.76m2 Balkon 16,19m2 sprzedane
II piętro L2.15 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.16 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.17 1 16.04m2 Balkon 14,58m2 280 700 zł sprzedane
II piętro L2.18 2 22.50m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.19 2 22.62m2 Balkon m2 wolne
II piętro L2.20 1 15.84m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.21 2 21.46m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.22 1 16.24m2 Balkon m2 sprzedane
II piętro L2.23 1 16.40m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.1 1 16.13m2 Balkon 3,74m2 306 470 zł sprzedane
III piętro L3.2 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.3 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.4 1 15.76m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.5 1 16.23m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.6 1 16.04m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.7 1 15.68m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.8 1 15.50m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.9 1 16.01m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.10 1 14.21m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.11 1 16.14m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.12 1 16.28m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.13 1 16.18m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.14 1 15.76m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.15 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.16 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.17 1 16.04m2 Balkon 14,58m2 sprzedane
III piętro L3.18 2 22.50m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.19 2 22.62m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.20 1 15.84m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.21 2 21.46m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.22 1 16.24m2 Balkon m2 sprzedane
III piętro L3.23 1 16.40m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.1 1 16.13m2 Balkon 3,74m2 314 535 zł zarezerwowane
IV piętro L4.2 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.3 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.4 1 15.76m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.5 1 16.23m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.6 1 16.04m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.7 1 15.68m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.8 1 15.50m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.9 1 16.01m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.10 1 14.21m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.11 1 16.14m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.12 1 16.28m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.13 1 16.18m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.14 1 15.76m2 Balkon 15,38m2 sprzedane
IV piętro L4.15 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.16 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.17 1 16.04m2 Balkon 14,58m2 304 760 zł wolne
IV piętro L4.18 2 22.50m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.19 2 22.62m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.20 1 15.84m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.21 2 21.46m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.22 1 16.24m2 Balkon m2 sprzedane
IV piętro L4.23 1 16.40m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.1 1 16.13m2 Balkon 3,74m2 sprzedane
V piętro L5.2 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.3 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.4 1 15.76m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.5 1 16.23m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.6 1 16.04m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.7 1 15.68m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.8 1 15.50m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.9 1 16.01m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.10 1 14.21m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.11 1 16.14m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.12 1 16.28m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.13 1 16.18m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.14 1 15.76m2 Balkon 15,38m2 sprzedane
V piętro L5.15 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.16 1 13.44m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.17 1 16.04m2 Balkon 14,58m2 sprzedane
V piętro L5.18 2 22.50m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.19 2 22.62m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.20 1 15.84m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.21 2 21.46m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.22 1 16.24m2 Balkon m2 sprzedane
V piętro L5.23 1 16.40m2 Balkon m2 sprzedane
Piętro Nr lokalu Powierzchnia Cena netto
Ilość pokoi Taras / Balkon Status
parter L0.1 15.69m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.2 13.30m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.3 13.30m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.4 15.34m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.5 15.84m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.6 15.74m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.7 15.38m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.8 15.20m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.9 15.71m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.10 13.92m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.11 15.99m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.12 15.83m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.13 15.72m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.14 15.34m2 253 110 zł
1 Taras + Ogród zarezerwowane
parter L0.15 13.3m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.16 13.30m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.17 15.51m2 294 690 zł
1 Taras + Ogród wolne
parter L0.18 15.90m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.19 15.27m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.20 15.25m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.21 15.63m2
1 Taras + Ogród sprzedane
parter L0.22 15.78m2
1 Taras + Ogród sprzedane
I piętro L1.1 15.69m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.2 13.30m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.3 13.30m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.4 15.34m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.5 15.84m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.6 15.74m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.7 15.38m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.8 15.20m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.9 15.71m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.10 13.92m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.11 15.99m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.12 15.83m2 264 361 zł
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.13 15.72m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.14 15.34m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.15 13.30m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.16 13.30m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.17 15.61m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.18 21.71m2
2 Balkon sprzedane
I piętro L1.19 22.28m2
2 Balkon sprzedane
I piętro L1.20 15.27m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.21 21.06m2
2 Balkon sprzedane
I piętro L1.22 15.63m2
1 Balkon sprzedane
I piętro L1.23 15.78m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.1 16.13m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.2 13.44m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.3 13.44m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.4 15.76m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.5 16.23m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.6 16.04m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.7 15.68m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.8 15.50m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.9 16.01m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.10 14.21m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.11 16.14m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.12 16.28m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.13 16.18m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.14 15.76m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.15 13.44m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.16 13.44m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.17 16.04m2 280 700 zł
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.18 22.50m2
2 Balkon sprzedane
II piętro L2.19 22.62m2
2 Balkon wolne
II piętro L2.20 15.84m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.21 21.46m2
2 Balkon sprzedane
II piętro L2.22 16.24m2
1 Balkon sprzedane
II piętro L2.23 16.4m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.1 16.13m2 306 470 zł
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.2 13.44m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.3 13.44m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.4 15.76m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.5 16.23m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.6 16.04m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.7 15.68m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.8 15.5m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.9 16.01m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.10 14.21m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.11 16.14m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.12 16.28m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.13 16.18m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.14 15.76m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.15 13.44m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.16 13.44m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.17 16.04m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.18 22.50m2
2 Balkon sprzedane
III piętro L3.19 22.62m2
2 Balkon sprzedane
III piętro L3.20 15.84m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.21 21.46m2
2 Balkon sprzedane
III piętro L3.22 16.24m2
1 Balkon sprzedane
III piętro L3.23 16.4m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.1 16.13m2 314 535 zł
1 Balkon zarezerwowane
IV piętro L4.2 13.44m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.3 13.44m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.4 15.76m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.5 16.23m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.6 16.04m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.7 15.68m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.8 15.5m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.9 16.01m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.10 14.21m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.11 16.14m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.12 16.28m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.13 16.18m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.14 15.76m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.15 13.44m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.16 13.44m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.17 16.04m2 304 760 zł
1 Balkon wolne
IV piętro L4.18 22.5m2
2 Balkon sprzedane
IV piętro L4.19 22.62m2
2 Balkon sprzedane
IV piętro L4.20 15.84m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.21 21.46m2
2 Balkon sprzedane
IV piętro L4.22 16.24m2
1 Balkon sprzedane
IV piętro L4.23 16.40m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.1 16.13m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.2 13.44m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.3 13.44m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.4 15.76m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.5 16.23m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.6 16.04m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.7 15.68m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.8 15.5m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.9 16.01m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.10 14.21m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.11 16.14m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.12 16.28m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.13 16.18m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.14 15.76m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.15 13.44m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.16 13.44m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.17 16.04m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.18 22.5m2
2 Balkon sprzedane
V piętro L5.19 22.62m2
2 Balkon sprzedane
V piętro L5.20 15.84m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.21 21.46m2
2 Balkon sprzedane
V piętro L5.22 16.24m2
1 Balkon sprzedane
V piętro L5.23 16.4m2
1 Balkon sprzedane

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Miejsce Lokalizacja Cena Status
1 garaż podziemny sprzedany
2 garaż podziemny sprzedany
3 garaż podziemny sprzedany
4 garaż podziemny sprzedany
5 garaż podziemny sprzedany
6 garaż podziemny sprzedany
7 garaż podziemny sprzedany
Miejsce Lokalizacja Cena Status
8 garaż podziemny sprzedany
9 garaż podziemny sprzedany
10 garaż podziemny sprzedany
11 garaż podziemny sprzedany
12 garaż podziemny sprzedany
13 garaż podziemny sprzedany
Przestrzeń A garaż podziemny sprzedany
Przestrzeń B garaż podziemny sprzedany

Komórki lokatorskie

Miejsce Lokalizacja Powierzchnia Cena Status
1 garaż podziemny 3,89m2 sprzedana
2 garaż podziemny 2,43m2 21 000,00 zł wolna
3 garaż podziemny 2,63m2 21 000,00 zł wolna
4 garaż podziemny 3,4m2 21 000,00 zł wolna
5 garaż podziemny 3,67m2 21 000,00 zł wolna
6 garaż podziemny 3,9m2 sprzedana
7 garaż podziemny 3,91m2 sprzedana
8 garaż podziemny 3,8m2 sprzedana
9 garaż podziemny 3,8m2 sprzedana
10 garaż podziemny 3,78m2 21 000,00 zł zarezerwowana
11 garaż podziemny 3,78m2 sprzedana
12 garaż podziemny 4,83m2 sprzedana
13 garaż podziemny 4,83m2 sprzedana
14 garaż podziemny 5,33m2 sprzedana
15 garaż podziemny 5,11m2 sprzedana

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji (1,5 km od dworca Kraków Główny, 2,5 km do Rynku Głównego w Krakowie) zapewni docelowym Klientom przestrzeń i zieleń przy jednoczesnej możliwości korzystania ze zurbanizowanej struktury dzielnicy oraz bezpośredniego i szybkiego dostępu do ścisłego centrum miasta.

Aranżacje

Royal Investment współpracuje z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się wykończeniem lokali w zakresie:

– wykonania projektu aranżacji lokalu przez architekta wnętrz,
– zakupu i dostawy materiałów wykończeniowych,
– fachowym doradztwie w zakresie wykończenia lokali,
– wykończeniu lokalu „pod klucz” wg. indywidualnego projektu lub w jednej z 3 opcji kolorystycznych.

Kontakt